* Doamne, și ce artist e tăcerea! (Costel Zăgan)
anul acesta
crăciunul
m-a umplut
de
flori
COSTEL ZĂGAN
iarna
îmi umple
sufletul
c-o splendoare
cu miliarde de nume
Costel Zăgan
COSTEL ZĂGAN * Scriu, adică sunt liber. TĂCERE-N DOI Ce poezie frumoasă ești iubito te-aș învăța pe dinafară dar mă încurc mereu la sâni cuv...